2014 m. birželio 30 d., pirmadienis

Sekmadieniaujame svekame mieste


   Laimingi ir puikiai nusiteikę, krapnojant vasariškam lietučiui, kabojome aukštyn galva ir atlikinėjome įvairiausius AcroYogos judesius. Sekmadienis - sveiko ir sportiškai nusiteikusio miesto diena! Džiaugiamės kad galime būti renginio dalyviai, kurį organizuoja "Sveikas Miestas" visą vasarą, kiekvieną sekmadienį, pačiame Vilniaus centre.

   Sekmadienio rytas žadėjo šiltą ir saulėtą dieną, tačiau kai 12 val. susirinkome Odminų skvere, lietaus lašeliai ėmė glostyti veidelius. Nepabijoję lietaus ir šlapios žolės į mūsų rengiamą atvirą treniruotę netrukus sugužėjo nemažas būrelis žmonių, panorusių išbandyti AcroYogą. Ir kol kiti susigūžę slapstėsi nuo lietaus po skėčiais, mūsų sušilusius kūnus lietaus lašeliai tik gaivino.

   
    Lyg nujausdami saulės trūkumą pasirinkome geltonus rūbus, kad saulė būtų ne kažkur danguje, o dar arčiau Acrobatinę Yogą bedarančių žmonių! Tikimės, kad tai atviros treniruotės metu suteikė daugiau šiltumo, paprastumo ir pasitikėjimo jausmo.

     Treniruotėje sulaukėme itin lanksčių dalyvių. Daiva ir jos sugebėjimai mus išties nustebino. Ne kiekvienas pirmoje treniruotėje apsilankęs dalyvis sugeba tai padedemonstruoti. Tikriausiai ši mergaičiukė ne veltui dalyvavo "Lietuvos Talentuose", nes ji turi ką parodyti!


     Treniruotės su jumis mums suteikia daug neamirštamų įspūdžių. Džaiugiamės galėdami suteikti naujų potyrių ir stebėti jūsų reakčiją, kai jums pavyksta pasiekti stulbinančių rezultatų. 


     3 val. mums skirto laiko prabėgo akimirksniu. Net nepajutome kaip laike ištirpo jūsų klegesys ir juokas. Keista, bet netgi lietus nustojo lijęs. Suvalgėme sumuštinių, užsigėrėme arbata ir atsisveikinome su paskutiniais Jogos pievelę aplankiusiais draugais. Tai buvo nuostabi patirtis itek jums, tiek mums. Truputėlį sušlapome, bet nuo to tik plaukai gražiau susigarbanojo. Išsitepėme kojines, bet gi ne kasdien šiltu miesto grindiniu tenka žingsniuoti basomis kojomis. Bet žinote ką? rytoj dar ir raumenys gali pranešti, kad jie padirbėjo! :D Linkime jums ir toliau neprarasti tonuso, bei mėgautis vasaros teikiamais malonumais! :)


    Dėkojame jums už puikią sekmadienio popietę! Nekantriai lauksime jūsų kitose mūsų treniruotėse. Sekite naujienas ir būkite budrūs! ;)
    Daugiau renginio nuotraukų jau greitai bus galima rasti čia: fb.com/AcroYogaLt/photos


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą