2014 m. birželio 8 d., sekmadienis

"AcroYoga in a tie" iniciatyva Jaunimo dienoje

Acro-šeštadienis! Tiek daug laimingų veidų išmėginusių Akrobatinę jogą jau senokai nematėme! Birželio 7 dieną vykusioje Jaunimo dienoje, nuo 14:00 laukėme jūsų vienoje iš Kudirkos aikštės pievelių, kad pakviestume sudalyvauti AcroYogos treniruotėje.

Kad ir kaip sudėtingai ir akrobatiškai atrodytų AcroYoga, mes džiaugiamės, kad sulaukėme būrelio susidomėjusių ir išbandyti nusiteikusių veidų. Tai buvo nuostabi patirtis tiek jums, tiek mums. Vis negalime nustoti džiaugtis jūsų reakcija pabandžius AcroYogą. Daugelis manėte, kad tai be galo sunku ir reikalauja didžiulės raumenų jėgos, tačiau pabandę buvote nustebę, nes tai daug lengviau, nei atrodė. Būtent šis jūsų kardinalus požiūrio pasikeitimas pabandžius AcroYogą yra mūsų varomasis variklis! :)

Norime, kad būtumėte sveiki ir gražūs, kad galėtumėte stebinti kitus savo pasiekimais. Kad įgytumėte tokią fizinę formą, kuri verstu žmones klausti jūsų: "gerai atrodai, sportuoji?". O svarbiausia, kad ši forma apsaugotų jus nuo traumų tiek slidžiais žiemos takeliais, tiek vasaros lauko žaidimų įkarštyje.

Giedėjome daug klausimų: "kada ir kur kita treniruotė?", "Kokia kaina?", "Ar visą vasarą vesime treniruotes?". Pažadame jums, kad visą vasarą tikrai būsime su jumis ir jau visai greitai patalpinsime inormaciją apie vykstančias treniruotes AcroYoga lt/treniruočių timetables.

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems! Tikimės, kad jums patiko ir pasisėmėte daug naujų įspūdžių! Lauksime jūsų kitose mūsų treniruotėse. Sekite naujienas ;)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą